فیلم وبینار چطور همیشه سفارش پروژه داشته باشیم؟

فیلم وبینار چطور همیشه سفارش پروژه داشته باشیم؟

رفتن به سايت اصلي

تا حالا به این سوال ها فکر کردید؟


چرا بعضی از فریلنسرها همیشه سفارش پروژه دارند؟
چرا بعضی ها مثل آب خوردن سفارش پروژه میگیرند؟
چرا بعضی از برنامه نویس ها و طراحان سایت همیشه مشتری دارند؟
چرا بعضی از گرافیست های فریلنسر، تا چند ماه آینده پروژه دارند؟
چرا بعضی از فریلنسرها هیچ وقت، بدون پروژه نمی مانند؟
و ده ها سوال این مدلی …


  

حتما موضوعی وجود دارد که ما خبر نداریم و قادر نیستیم که سفارش پروژه های مختلف را بگیریم. اگر متخصص هستید و یه چیزایی بلدید و میخواهید به صورت فریلنسری سفارش بگیرید به نظرم این وبینار می تواند به شما کمک کند.

 

اگر فریلنسر در حوزه های مختلف {برنامه نویسی، طراحی سایت، گرافیک، تولید محتوا، سئو و …} هستید بعد از دیدن این وبینار یاد خواهید گرفت چطور همیشه سفارش پروژه داشته باشید. کسی این وبینار را برگزار می کند که در عرض 3 سال بیش از 150 پروژه مختلف را انجام داده است.شما اگر بهترین برنامه نویس، طراح سایت یا گرافیست جهانم باشید باید تکنیک های مهم برای گرفتن پروژه را بلد باشید اگر شما ندانید که باید چه کارهایی انجام دهید تا پروژه بگیرید عملا از قافله عقب می مانید و سفارش این پروژه ها به فریلنسرهای دیگر میرسد.

 

در این وبینار نتایج بررسی 50 فریلنسر درجه یک ایرانی در حوزه هایی مثل برنامه نویسی، طراحی سایت، گرافیک و محتوا ارائه می شود که با استفاده از این نتایج متوجه می شود با چه تکینیک هایی می شود همیشه سفارش پروژه داشته باشید. 

نظرات شرکت کننده های وبینار 

در بخش زیر نظر تعدادی از شرکت کننده های این وبینار ارائه شده است تا به شما اطمینان دهیم که وبینار فوق العاده است و هیچ گونه ریسکی برای تهیه آن نمی کنید. 

 

کیفیت وبینار را از کجا متوجه شویم؟

علاوه بر اینکه در بخش بالا نظرات رو مطالعه کردید. با دیدن امتیاز این وبینار متوجه می شوید کسانی که در این وبینار شرکت کرده اند چه مقدار راضی بوده اند.

در این وبینار 475 نفر حضور داشته اند که 63 نفر در نظر سنجی وبینار شرکت کرده اند.

این وبینار امتیاز 4.7 از 5 گرفته که در نوع خودش فوق العاده و عالی است. :)