دوره کامل آموزش افزونه نویسی وردپرس – پروژه محور و کاربردی

دوره کامل آموزش افزونه نویسی وردپرس – پروژه محور و کاربردی

رفتن به سايت اصلي


اگر میخواهید به دنیای حرفه ای های پلاگین نویسی وارد پیدا کنید.
اگر می خواهید پلاگینهای سایت خود را بنویسید.
اگر می خواهید پلاگین های حرفه ای را خیلی راحت ویرایش کنید.
اگر می خواهید پلاگین مورد نیاز مشتری را به نحو احسنت برنامه نویسی کنید.
اگر به دنبال کسب درآمد از وردپرس هستید.


این دوره برای شماست. در این دوره به شما یاد میدهیم به ساده‌ترین شکل ممکن هر پلاگینی که مد نظرتان است را پیاده سازی کنید. دوره کاملا پروژه محور و بر اساس بازار کار است. در اینجا خبری از مسائل تئوری نیست و به صورت کامل با ساختار پلاگین ها و نحوه کدنویسی آنها آشنا می شود.

پلاگین دلخواهت رو آنطور که دوس داری بنویس

این عنوان خود آغازی برای دوره ای جامع و بی نظیر از سری دوره ها و پکیج های ورود به بازار کار سایت سورس ایران می باشد. 

اگر شما از علاقمندان و استفاده کننده های سیستم مدیرت محتوای وردپرس باشید می دانید:
افزونه های وردپرس فایل های نصبی هستند که روی وردپرس نصب شده و امکانات جدیدی به سایت وردپرس شما اضافه می کنند. شما می توانید برای زیباتر کردن سایت خود یا افزودن امکانات پیشرفته به قالب، بدون نیاز به کد نویسی با افزونه ها این کار را انجام دهید. اما گاهی ضرورت دارد که خودتان پلاگینهای حرفه ای دلخواهتان را آنطور که دوس دارید و البته نیاز هست از پایه بنویسید، یا بخواهید آنها را بدون سردرگمی و ترس از خراب شدن ویرایش کنید.
پس نیاز هست آموزش‌های لازم را آن‌هم بصورت کاربردی و البته عملی و در قالب پروژه ببینید.آموزش PHP مخصوص پلاگین نویسی وردپرس (هدیه)

برای پلاگین نویسی وردپرس، باید به زبان برنامه نویسی PHP مسلط باشید تا بتوانید افزونه دلخواه خود را بنویسید. اگر با این زبان آشنایی ندارید هیچ جای نگرانی وجود ندارد چون ما یک بخش به صورت هدیه با عنوان آموزش PHP مخصوص پلاگین نویسی وردپرس داخل این دوره قرار دادیم تا شما بی نیاز به خرید دوره خاصی باشید.


با ما باشید تا شما رو از مرز وردپرس عبور دهیم

با سایت “سورس ایران” شیوه‌های یادگیری و ادامه‌ی کار برای حرفه‌ای‌تر شدن را در برنامه نویسی پلاگین فرابگیرید و در عمل به کار ببندید و از آن لذت ببرید.


آموزش کاملا پروژه محور

ویژگی اصلی دوره پلاگین نویسی وردپرس، پروژه محور بودن آن است. در این دوره ابتدا اصول و مبانی اصلی پلاگین نویسی را یاد خواهیم داد و بعد در ادامه دو پلاگین حرفه ای را از صفر صفر برنامه نویسی می کنیم.

متاسفانه اکثر دوره هایی که وجود دارد بیشتر جنبه تئوری دارند و کمتر دوره ای پیدا می شود که به صورت پروژه محور ارائه شود. مزیت این دوره، مدرس آن است که برنامه نویس و توسعه دهنده حرفه ای وردپرس است که همین موضوع باعث می شود دوره کاملا مخصوص بازار کار ارائه شود.

دو پلاگینی که در این دوره آموزش داده شده اند کاملا با هم متفاوت هستند. تا شما با ساختار انواع پلاگین وردپرس آشنا شوید.


آموزش برنامه نویسی پلاگین درگاه پرداخت بانکی وردپرس
آموزش برنامه نویسی پلاگین کاربران ویژه VIP وردپرس


[dw-note color=”green”]برای اطمینان از کیفیت دوره، 2 جلسه از این دوره را به صورت رایگان برای شما در بخش زیر قرار دادیم که با خیال راحت بتوانید دانلود و از کیفیت عالی این دوره اطمینان پیدا کنید.[/dw-note]