دوره متخصص یادگیری – دوره جامع و کامل

دوره متخصص یادگیری – دوره جامع و کامل

رفتن به سايت اصليانسان موجودی است که به طور مداوم در حال یادگیری است. موضوع یادگیری آنقدر اهمیت دارد که حتی می توان گفت زندگی بشر به آن وابسته است. همانطور که می دانید خیلی از مهارت ها و رفتارهایی که ما داریم برگرفته شده از خانواده، مدرسه، دوستان، محیط و … هستند. این بدان معناست که رفتار آدمی و مهارت هایی که کسب می کند آموختنی هستند.

این آموختن را یادگیری می گویند. یادگیری یعنی اینکه من تغییری پایدار را در رفتارم داشته باشم که با تمرین کردن و یا تجربه کردن این موضوع تقویت شده باشد. با این تعریف متوجه می شویم که ما انسانها هر لحطه در حال یادگیری (چه یادگیری صحیح و چه په یادگیری غلط) هستیم.

همین نکته باعث می شود ما یک بازنگری در مورد یادگیری داشته باشیم. همین که ما متوجه شدیم که تمامی مهارت‌ها و رفتارهای ما قابل آموختن هستند می تواند این دیدگاه را بهمون بدهد که به سراغ مهارت ضروری زندگی برویم و رفتارهای غلط را اصلاح کنیم.


قدم صفر کسب هر مهارتی، آموختن اصول یادگیری است


قدم صفر کسب هر مهارتی، آموختن اصول یادگیری است. یعنی اگر شما یک پکیج آموزشی، کتاب، پادکست را برای کسب مهارتی تهیه کرده اید ولی هنوز به آن اثربخشی لازم نرسیدید بدین معناست که اصول و تکنیک های یادگیری شما که مهمترین زیربنای بدست آوردن هر مهارت و تخصصی می باشد را ندارید.

چگونه یادگیری اثربخش داشته باشیم؟

یادگیری و آموزش اثربخش و پایدار یکی ازاهداف مهم نظام های آموزشی است. یادگیری اثربخش زمانی حاصل می شود که ما در ابتدا خود یادگیری را یاد بگیریم (که در علم روانشناسی یادگرفتن یادگیری را فراشناخت می گویند.).

حالا چطور می شود خود یادگیری را یاد گرفت؟ قدم اول اینست که ما به گذشته اجداد خود برگردیم و ساختار و فرآیند یادگیری آنها را بدانیم تا متوجه شویم چه چیزی از گذشتگان به ما به ارث رسیده است.

گام بعدی یافتن سبک یادگیری ما به عنوان یادگیرنده است یعنی چطور و با چه روشی بهتر یاد می گیرم که در افراد مختلف متفاوت است. مهمترین گام یافتن نقشه ذهنی یادگیرنده است که متوجه شود براساس چه الگویی می اندیشد که آن را اصلاح کند تا نتیجه لازم را بگیرد. مرحله بعد داشتن تکنیک هایی مبتنی بر علم و عمل که یادگیری ما را اثربخش کند.

علمی که براساس تحقیقات معتبر روز دنیا باشد و تجربه ای که نتیجه آن بصورت واضح مشخص باشد. گام بعدی این است که من به عنوان یادگیرنده بدانم چرا یادگیری من اثربخش نیست تا راه را بی راهه پیدا کنم. مرحله آخر این است که مهارت های اساسی در جهت یادگیری را باید فرا بگیرم تا به آنچه می خواهم برسم.
اگر می خواهی سبک یادگیریتو متوجه بشی تا سرعت یادگیریت بالا بره
اگر می خواهی بدونی چه مدل و نقشه ذهنی داری که مانع میشه خوب یادگیری و آن را اصلاح کنی
اگر اصول و تکنیک های اجرایی یک یادگیری اثربخش را بلد نیستی
اگر می خواهی مهارت های اساسی در جهت یادگیری را بصورت کامل بلد بشی
اگر می خواهی مهارت های ضروری زندگی و مهارتهایی که دوس داری رو خوب یاد بگیری
و اگر اهل سرمایه گذاری رو خودت هستی
اگر می خواهی متخصص یادگیری بشی و همه رو تحت تاثیر خودت قرار بدی


دوره بی نظیر متخصص یادگیری رو بهت پیشنهاد می کنم. در این دوره اثربخشی در یادگیری را بصورت علمی و عملی تجربه می کنی ….

گارانتی دوره:


این دوره گارانتی بازگشت وجه کامل رو داره پس با خیال راحت تصمیم بگیر و به جمع ما بیا (اگه دوره رو تهیه کردی و به تمریناتی که ما گفتیم عمل کردی و نتیجه ای حاصل نشد تمام پول تون برمیگردونیم:)


[dw-note color=”green”]برای اطمینان از کیفیت دوره، دو بخش از یکی از جلسات این دوره را به صورت رایگان برای شما در بخش زیر قرار دادیم که با خیال راحت بتوانید دانلود و از کیفیت عالی این دوره اطمینان پیدا کنید.[/dw-note]